Epstein olayı ve davası nedir? Epstein adası olayında neler oldu? Epstein adası nerede, hangi ülkede? Epstein olayı ve davası nedir? Epstein adası olayında neler oldu? Epstein adası nerede, hangi ülkede?
10 bin sahte Apple orijinaliyle değişti! İki kardeşten akıl almaz olay! San Diego'da yaşayan iki kardeş, sahte Apple ürünlerini, bu ürünlerin arızalı olduğunu iddia ederek gerçek ürünlerle değiştirmeye çalıştılar. Sekiz yıl boyunca 10 bin sahte Apple ürününü takas etme girişiminde bulunan bu kardeşler, sonunda yakalandılar.

10 BİN SAHTE APPLE ORİJİNALİYLE DEĞİŞTİ! İKİ KARDEŞTEN AKIL ALMAZ OLAY!

Pazartesi günü, Zhimin ve Zhiting Liao adlı iki kardeş, Çin'den getirdikleri sahte iPhone ve iPad'leri Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki Apple mağazalarında gerçek ürünlerle takas etmeye çalıştıkları için 41'er ay hapis cezasına çarptırıldı. Savcılar, ceza belgelerinde Zhimin Liao'nun kişisel olarak 22 eyaleti ziyaret ettiğini ve yaklaşık 720 sahte iPhone ve iPad'i takas etmeye çalıştığını açıkladılar. Benzer şekilde, Zhiting Liao'nun da ABD'de 18 eyalet ve Kanada'da en az 200 Apple mağazasını ziyaret ettiği ve yaklaşık 718 sahte iPhone ve iPad'i takas etmeye çalıştığı belirtildi. Savcılar ayrıca, Liao kardeşlerin eşlerini de bu planın çeşitli yönlerinden sorumlu tuttular. Eşler de suçlarını kabul ettiler ve üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldılar. Savcılar, sanıkların yaklaşık sekiz yıl süren bu program sırasında mağazalarda 10 binden fazla sahte ürünü takas etmeye çalıştıklarını ve bu eylemler sonucunda Apple'a yaklaşık 6,1 milyon dolar zarar verildiğini belirtti. ABD Başsavcılığı'na göre, Liao kardeşler, savunma anlaşmasının bir parçası olarak San Diego'daki beş farklı konuttaki hisselerini, suçtan elde edilen 250 bin dolardan fazla geliri ve komployla ilişkilendirilen 200'den fazla sahte Apple iPhone'ı teslim etmeyi kabul ettiler.

Editör: TE Bilisim