Ara transfer dönemi ne zaman bitecek? 2024 ara transfer dönemi son gün ne zaman? Süper Lig'de ilk yarının tamamlanmasıyla birlikte, futbolseverlerin dikkati ara transfer döneminin başlayacağı tarihe odaklandı. Türkiye'de ara transfer dönemi resmen başlamış durumda. İkinci transfer sezonu başladıktan sonra, Süper Lig ekipleri eksik bölgelerini güçlendirebilmek adına gerçekleştirecekleri transferlerle kadrolarını güçlendirebilecekler. Bu dönemde takımlar, kadrolarını daha rekabetçi hale getirme ve ikinci yarıya daha hazır bir şekilde başlama fırsatı bulacaklar. Futbolseverler, yeni transfer haberleriyle birlikte ligdeki takımların performansını etkileyebilecek gelişmeleri takip etmeye başladılar.

2024 ARA TRANSFER DÖNEMİ NE ZAMAN BİTECEK, SON GÜN NE ZAMAN?

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun daha önce almış olduğu karara göre, yarın başlayacak olan ara transfer dönemi 9 Şubat Cuma günü sona erecek.

Trabzonspor - Fenerbahçe maçın hakemi belli oldu Trabzonspor - Fenerbahçe maçın hakemi belli oldu

2023-2024 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi 26 Haziran'da başlamış ve 15 Eylül'de tamamlanmıştı. Bu kapsamda, futbol kulüpleri yeni transferlere imza atma veya mevcut kadrolarında değişiklik yapma şansını ara transfer dönemi içerisinde kullanabilecekler. Bu süreçte hangi futbolcuların hangi takımlara transfer olacağı ve hangi kulüplerin kadrolarını güçlendireceği, futbolseverler tarafından merakla beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

Editör: Haber Merkezi