Bakan Fidan ile Blinken görüşmesinde dikkat çeken detay! Türkiye'ye gelen ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme öncesinde, iki bakanın verdiği bir fotoğraftaki bir ayrıntı, sosyal medyada geniş ilgi gördü.

BAKAN FİDAN İLE BLİNKEN GÖRÜŞMESİNDE DİKKAT ÇEKEN DETAY

Dün gece Ankara'ya gelen ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile bir araya geldi. Toplantının ardından Blinken, "Gazze'deki derin endişeleri biliyoruz ve kalıcı barışı görüşüyoruz. Bu krizi aşmaya çalışıyoruz ve aynı zamanda insani yardım konusunda da çaba harcıyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Somali denizlerini Türkiye koruyacak! Anlaşmanın üç önemli detayı Somali denizlerini Türkiye koruyacak! Anlaşmanın üç önemli detayı

Bakan Fidan ile Blinken görüşmesinde dikkat çeken detay0

Antony Blinken ile Hakan Fidan arasında gerçekleşen görüşme öncesinde iki bakanın basın mensuplarına poz verdiği noktadaki bir detay ise dikkat çekti. Hakan Fidan'ın makamında iki bakanın arasındaki sehpada duran Ayyıldız ve içindeki Mescid-i Aksa minyatürü sosyal medyada gündem oldu.

Editör: Haber Merkezi