Scorpions 8 yıl sonra tekrar Türkiye'de? Scorpions konseri ne zaman? Konsere olan büyük ilgi sebebiyle biletlerin satışa sunulmasının üzerinden sadece 6 saat geçmesine rağmen, Scorpions hayranları tarafından hızla tükenen biletlerle 25 Mayıs Cumartesi gecesi bir kez daha sahne alacak. Bu özel etkinlik, Epifoni organizasyonu ve STAR TV medya sponsorluğunda KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek. Grup, Love at First Sting albümünün 40. yılını kutlamak adına düzenlediği turne kapsamında Türkiye'deki ikinci konseriyle hayranlarıyla buluşacak.

Mehmed: Fetihler Sultanı ne zaman başlıyor? Mehmed: Fetihler Sultanı oyuncular kimler, konusu ne? Mehmed: Fetihler Sultanı ne zaman başlıyor? Mehmed: Fetihler Sultanı oyuncular kimler, konusu ne?

SCORPİONS KONSERİ NE ZAMAN?

Alman heavy metal grubu Scorpions, "Love at First Sting" albümünün 40. yılı dolayısıyla düzenleyeceği turne kapsamında 23 Mayıs'ta Türkiye'de konser vereceğini açıklamıştı. Ancak biletlerin hızla tükenmesi üzerine grup, büyük talebe yanıt vererek konser sayısını ikiye çıkardı. Şimdi hayranları, Scorpions'un Türkiye'deki iki ayrı konserinde unutulmaz anlar yaşayacak.

Editör: Yağmur Sezgin