Öğretmenler günü okullar tatil mi? 24 Kasım okullar yarım gün mü, tam gün mü? Öğretmenler günü okullar tatil mi? 24 Kasım okullar yarım gün mü, tam gün mü?

Batman yolcuları Amsterdam uçağına bindirildi! Ankara Esenboğa Havalimanı'nda meydana gelen olayda, Batman'a gitmeyi planlayan yolcular, yer hizmeti görevlilerinin yanlış yönlendirmesi sonucu Amsterdam uçağına yönlendirildi. Hata fark edildiğinde yapılan anonsla birlikte Batman'a seyahat etmekte olan yolcular, uçaktan indirildi.

BATMAN YOLCULARI AMSTERDAM UÇAĞINA BİNDİRİLDİ

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Batman'a seyahat edecek olan yolcular, 16 Kasım Perşembe günü yaşanan bir olayda, yanlışlıkla Amsterdam uçağına bindirildi.

Yolcular, kontrollerin ardından cubus aracına bindirilerek, Batman uçağının yerine Amsterdam uçağına yönlendirildi. Hatanın fark edilmesi üzerine, uçakta yapılan anons ile Batman'a gitmekte olan yolcular uçaktan indirildi.

Yer hizmetleri personelinin bu hatası nedeniyle hem Ankara - Batman hem de Ankara - Amsterdam seferleri gecikmeli olarak gerçekleştirildi. Olay, bir yolcu tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı.