Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canan Yüceer kimdir, nereli? Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canan Yüceer kimdir, nereli?
CHP'de kurultay 25-26 Kasım'da yapılacak! Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) olağan kurultayın 4-5 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilmesi, ayrıca tüzük kurultayının 25-26 Kasım tarihlerinde yapılmasına karar verildi.

CHP'DE KURULTAY TAKVİMİ NETLEŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşti. Toplantı sonucunda CHP'de olağan kurultayın 4-5 Kasım tarihlerinde, tüzük kurultayının ise 25-26 Kasım tarihlerinde düzenlenmesine karar verildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında bir araya geldi. Toplantıda, 38. olağan kurultayın MYK tarafından önerilen tarihler olan 4-5 Kasım tarihlerinde yapılması kararı alındı. Ayrıca, tüzük kurultayının da 25-26 Kasım tarihlerinde düzenlenmesine oybirliği ile karar verildi. CHP'de il kongreleri de devam ediyor ve şu ana kadar 33 ilde kongre süreci tamamlandı. İstanbul'da ise 196 delegeye sahip olan il kongresi 8 Ekim'de gerçekleşecek. Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik ve Cemal Canpolat, İstanbul il kongresinde adaylıklarını açıkladılar. İl kongreleri, 15 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Editör: TE Bilisim