Dilan Polat ile Engin Polat çifti, kara para aklama suçlamaları sonucunda mal varlıklarına el konulmasıyla beraber 14 kişiyle birlikte tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Hapishanede bulunan bu ikili, sürekli gündemde kalmaya devam ediyor.

Netflix abone ücretlerine zam geldi! Netflix abone fiyatları ne kadar oldu? Netflix abone ücretlerine zam geldi! Netflix abone fiyatları ne kadar oldu?

Ceylan Sever'in Habertürk'teki haberine göre, soyadı farklı olan ve belirli periyotlarda Dilan Polat'ı ziyaret eden kişinin astroloğu olduğu ortaya çıktı. Polat'ın üç görüş hakkı bulunurken, bu haklarını astroloğundan yana kullanması dikkat çekici.

Astroloğu, ziyaret etmediği zamanlarda yıldız falına bakıp avukatları aracılığıyla Polat'a aktardığını ifade ediyor. Astroloğuna göre, Dilan Polat'ın gerçekten merak ettiği şey "Bana neler olacak?" sorusunun yanıtı. Onun için maddi durum önemli değil, özgürlüğü tek arzusu. Astroloğu, en geç nisan ayına kadar dışarı çıkacağını öngörüyor; ancak bu süreçte şubat-mart aylarında da şansının olabileceğini düşünüyor. Özetle, astroloğa göre, Dilan'ın özgürlüğüne kavuşacağına dair inancı oldukça kuvvetli.

Kaynak: Habertürk