Joker'in yönetmeni Todd Phillips, Joker 2: Folie À Deux adlı yeni film için son paylaştığı görsellerle dikkat çekti. Gerçekten de yönetmen, sık sık özel günlerde Joker 2 ile ilgili yeni görselleri Instagram sayfasında paylaşıyor. Bu sızıntı da Harley Quinn ve Joker'in aynı karede yer aldığı görselle ilgili.

Joker 2: Folie À Deux filmi için yeni görseller ortaya çıktı

Todd Philips, Joker filmiyle Batman ve Gotham City evrenine farklı bir bakış açısı getirmişti ve şimdi de ikinci filmin hazırlıklarını sürdürüyor. Joker 2'nin çekimleri devam ediyor ve Ekim 2024'te vizyona girmesi planlanıyor. Yönetmen, Harley Quinn karakterine Lady Gaga'nın hayat vereceği bilgisini paylaştı. Şimdiye kadar Joker 2 için ayrı ayrı Harley Quinn ve Joaquin Phoenix'in canlandırdığı Joker set görüntüleri ortaya çıktı. Ancak bu yeni görsel, Joker ve Harley Quinn'in aynı karede yer aldığı ilk görsel değil.

Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne? Gizem Bağdaçiçek tutuklandı mı, hapiste mi? Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne? Gizem Bağdaçiçek tutuklandı mı, hapiste mi?

joker

Todd Philips, Instagram'da Noel bayramını kutlarken Joker 2'ye dair bir görsel paylaştı. Joker karakteri makyajlı ve kameraya sırtı dönük bir şekilde görünürken, Harley Quinn ise makyajsız bir şekilde Joker'e bakıyor.

Filmin ismi olan Folie À Deux, Fransızca kökenli ve basitçe çılgınlığın paylaşımını ifade ediyor. Joker 2'nin afişinde gördüğümüz gibi, Harley Quinn karakteri de belirgin bir rolde yer alacak gibi görünüyor. Henüz konusu belli olmasa da Todd Philips'in Joker ve Harley Quinn'in aşkını nasıl işleyeceği oldukça merak uyandırıyor.

Joker filmi, çizgi roman uyarlamaları arasında uluslararası festivallerde gösterilen ve ödül kazanan tek yapım olarak öne çıkıyor. Venedik Film Festivali'nde Altın Aslan ödülüne layık görüldü. Film, her ne kadar herkes tarafından beğenilmese de, eleştirmenlerden ve geniş film izleyici kitlesinden olumlu tepkiler alarak ender bulunan yapımlar arasında yer aldı.

Şimdiye kadar görüntülerde belirgin olmasa da, bu filmde Batman'in olup olmayacağı belirsizliğini koruyor. İlk filmde Joker, ebeveynlerini kaybetmiş genç Bruce Wayne ile karşılaşmıştı.

Joker'in hapishaneye düşmesinden sonraki zaman dilimi henüz netlik kazanmadı. Ancak genç bir Batman karakterinin bu filmde yer alması olasılığı var gibi görünüyor.

Editör: Yağmur Sezgin