La Casa De Papel'in sevilen oyuncularından Berlin'in başrolünde olduğu dizi, izleyicilerle buluştu. 29 Aralık Cuma günü Netflix platformunda yayınlanan La Casa De Papel Berlin dizisi, milyonlarca izleyici tarafından ilgiyle karşılandı. Berlin, dizinin ana karakterlerinden biri olarak hafızalarda yer edinen bir karakterdir ve bu yan hikaye ile izleyicilere daha derinlemesine bir bakış sunmaktadır.

Netflix tarihinin en başarılı yapımlarından biri olan La Casa De Papel'in Berlin dizisi, 29 Aralık Cuma gününden itibaren izleyicilerle buluştu. Dizi, Paris'te usta bir çeteyle bir araya gelen Berlin'in, bir gecede 44 milyon avro değerinde mücevher çalmak için gerçekleştirdiği büyük planı konu almaktadır.

Serdar Ortaç'tan sevenlerine 'kumar' uyarısı Serdar Ortaç'tan sevenlerine 'kumar' uyarısı

Altın çağını yaşayan Berlin dizisi, Netflix platformunda izlenebilen bölümleri ile büyük bir beğeni toplamaktadır. Berlin'in karakteri, La Casa De Papel evrenindeki en büyük planlarından birini hayata geçirerek izleyicilere heyecan dolu bir hikaye sunmaktadır.

LA CASA DE PAPEL BERLİN DİZİSİ OYUNCULARI

Netflix'te 29 Aralık Cuma günü yayınlanmaya başlayan Berlin dizisi, La Casa de Papel'in ana karakterlerinden biri olan Pedro Alonso'nun başrolde olduğu bir yapımdır. Dizinin oyuncu kadrosunda Michelle Jenner, Itziar Ituno, Begona Vargas, Tristan Ulloa ve Julien Paschal gibi isimler de yer alıyor. Berlin dizisi, Netflix'in en sevilen yapımlarından biri olarak izleyicilerle buluştu.

Editör: Yağmur Sezgin