TikTok platformunda düzenlediği canlı yayınlarla dikkat çeken ünlü popçu Serdar Ortaç, "Alişan ile Hayata Gülümse" programına konuk oldu.

"ÖYLE BİR HAYAT YOK"

Programda kendisine yöneltilen 'Bu hayatta seni en çok üzen olay ne?' sorusuna cevap veren Serdar Ortaç, şu ifadeleri kullandı:

'Ölümler, çok para kaybetmem, çok kumar oynamam beni mahvetti. Şimdi yok ama çok geç oldu. Yemin ediyorum kazanamazlar. Pazartesi 1 kazanırsa çarşamba 2 kaybeder. Kendini kaybederse 10 gider. 10 lirayı geri almak için 10 senen gider. Kazansam ben kazanırdım 35 senedir oynuyorum. İnsan sadece mesleğinden kazanır. En iyi evlerde oturdum, en iyi arabalara bindim. Her şeyin en lüksünü yaşadım. Öyle bir hayat yok.'

"GELECEKLE İLGİLİ PLAN YAPMADIM"

Şöhret olmasıyla ilgili de konuşan Serdar Ortaç, 'İlk meşhur olduğum zaman rüyada gibiydim. Bir lisenin önünden geçerken, 'Serdar Ortaç' diye bağırmaya başladılar, çok şaşırdım. Meşhur olduğumu anladım' dedi.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 8. Bölüm HD izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi son bölümü kesintisiz izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 8. Bölüm HD izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi son bölümü kesintisiz izle!

"PARAYA DEĞER VERMEDİM"

Gelecekle ilgili hiç plan yapmadım" diyen Serdar Ortaç, "Rahmetli babama dedim ki 'parayı koyacak yer bulamıyorum', o da bana 'oğlum bankaya yatır sana' dedi. O zaman bütün bankalarda param vardı. 'Sen onu da yiyeceksin' dedi. Ben o paranın biteceğine inanamazdım, demek ki oluyor. Paraya hiçbir zaman değer vermedim" şeklinde konuştu.

"YENİ MS ATAĞI GELMEDİ"

Sağlıklı olduğu günleri özlediğini ifade eden Serdar Ortaç, 'Artık sıkılıyorum, gençliğimi özledim ama buna alışacağız. Yeni MS atağı gelmedi, doktora gitmedim. Eski gibi bisiklete binemiyorum, bisiklet bana çok iyi geliyordu. Sahneye çıkınca her şeyi unutuyorum, sahne bana iyi geliyor' ifadelerini kullandı.

Editör: Yağmur Sezgin