Ece Ronay hakkında eski eşi Mehmet Bilir'in, Pendik ve Kocaeli'ndeki iş yerlerinin kurşunlanmasıyla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

RONAY'IN EVİNE BASKIN DÜZENLENMİŞTİ

DHA'da yer alan habere göre, soruşturma kapsamında şüphelilerin tespit edilmesinin ardından 15 Aralık'ta Ece Ronay'ın evine baskın düzenlendi.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 8. Bölüm HD izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi son bölümü kesintisiz izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 8. Bölüm HD izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi son bölümü kesintisiz izle!

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDI

Eş zamanlı olarak yapılan baskınlarda Ronay ile birlikte 5 şüpheli daha yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Anadolu Adliyesi'ne sevk edilen 6 şüpheliden 3 şüpheli tutuklanırken, Ece Ronay'ın aralarında bulunduğu 3 şüpheli de adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

4-13

İŞ YERİNE İCRA EKİPLERİ GELDİ

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın Bağdat Caddesi'ndeki iş yerine dün akşam saatlerinde icra ve polis ekipleri geldi.

3-14

EŞYALAR KAMYONETLERLE GÖTÜRÜLDÜ

İş yerindeki tüm eşyalar ve malzemeler dün akşam saatlerinde icra ve polis ekipleri tarafından haciz edilerek kamyonetlere yüklendi.

2-18

Editör: Yağmur Sezgin