Köprü ve otoyol geçiş ücretleri, 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanıcılar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz gün yapılan ücretlendirme güncellemesi sonrası internet üzerinde yoğun bir şekilde araştırma yapmaya devam ediyor. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde 25 Ekim tarihinden itibaren uygulanacak olan değişikliklere dair yeni bir açıklama yaptı.

2023 KÖPRÜ VE OTOYOL ZAMMI İPTAL Mİ EDİLDİ?

Önceki duyuruda bildirilen köprü ve otoyol ücretlerine yapılan zam, gece yarısından itibaren iptal edildi. Bugün alınan ücretler, ilgili yetkililer tarafından iade edilecek.

Aile gençlik fonu başvuru tarihi ne zaman? Faizsiz kredi detayları Aile gençlik fonu başvuru tarihi ne zaman? Faizsiz kredi detayları

KÖPRÜ VE OTOYOL ÜCRETLERİ NE KADAR KAÇ TL?

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde 25 Ekim'den itibaren yapılan düzenleme, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla Ocak 2024'e ertelenmiştir. 25 Ekim'de (bugün) alınan geçiş ücretlerindeki fark vatandaşlarımıza iade edilecektir."

Editör: Haber Merkezi