Karnelerin verileceği tarih için öğrenciler, heyecanla beklerken Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okulların son haftasında etkinlikler düzenleneceği konusunda okullara yazı gönderdi. Bu gelişmeyle birlikte öğrenciler, "Son hafta okullarda ders işlenecek mi? Bu hafta okullarda ders var mı, yok mu?" gibi sorular sormaya başladı.

SON HAFTA OKULLARDA DERS İŞLENECEK Mİ?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara gönderilen yazıya göre, okulların son haftasında etkinlikler düzenlenecek. 15-18 Ocak tarihlerini kapsayacak olan 'dönem sonu faaliyet haftası'nda öğrencilere çeşitli etkinlikler sunulacak. Yazıda, faaliyetlerin planlanırken okul ve çevre şartlarının göz önünde bulundurulacağı, velilere külfet çıkarılmamasına dikkat edileceği belirtiliyor. Ayrıca, faaliyetlerin öğrencilerin ilgisini çekmesine ve eğitim öğretim yılının coşkuyla sona ermesine katkı sağlamasına özen gösterileceği vurgulanıyor.

Sinagog nedir, ne anlama gelir? Yahudiler sinagogda ne yapar? Türkiye’de sinagog var mı, kaç tane? Sinagog nedir, ne anlama gelir? Yahudiler sinagogda ne yapar? Türkiye’de sinagog var mı, kaç tane?

Buna göre, okulların son haftasında ders işlenmeyecek ve öğrenciler 19 Ocak'ta karne alacak.

Editör: Haber Merkezi