Son dönemlerde ünlü temizlik markası Ace'e yönelik yapılan boykot çağrıları, markanın ürünlerinin hangi ülkeye ait olduğu konusundaki soruları da beraberinde getirdi. Ancak bu söylentilerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Markanın hangi ülkenin malı olduğu konusu belirsizliğini koruyor.

Amasya Genelgesi maddeleri nelerdir? Amasya görüşmeleri sonuçları! Amasya Genelgesi maddeleri nelerdir? Amasya görüşmeleri sonuçları!

ACE HANGİ ÜLKENİN MARKASI?

Ace, ABD merkezli bir temizlik markasıdır. İsrail'le herhangi bir bağı olmamasına rağmen ABD üretimi olması sebebiyle birçok kullanıcı Ace'i boykot etme kararı almış durumda.

ACE BOYKOT MU?   

ABD menşeli olmasına rağmen İsrail'le herhangi bir bağı bulunmasa da, birçok kullanıcı Ace'i boykot etmekte.

ACE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ   

Ace, Fater şirketine ait bir çamaşır suyu markasıdır. İlk olarak 1975 yılında piyasaya sürüldü. Başlangıçta beyaz ve renkli çamaşırları daha temiz ve hijyenik hale getirmek için çamaşır suları üretiyorlardı. Zamanla ürün yelpazesi genişledi ve birçok ülkeye dağıtıldı. Şu anda dünya çapında 50'den fazla ülkede bulunmakta olup özellikle Avrupa'da popülerdir. Çamaşır suyu satışının yanı sıra, Ace şu anda mutfak ve banyo temizliği için de temizlik ürünleri sunmaktadır.

Editör: Yağmur Sezgin